Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Barnvänligt Lekplats för barn |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasília kan du enkelt nå Santuário Dom Bosco, som ligger cirka 6 km bort.
Espaco Pe Direito ligger mindre än 5 minuter till fots från den här villan och Pontão do Lago Sul finns ungefär 15 minuters bilfärd bort. Denna villa ligger inom 7 km från Brasilias TV-torn.
Boendet har ett komplett kök och matplats för gästerna. Restaurangen Kalabara Moto Bar erbjuder sydamerikanska specialiteter mindre än 150 meter bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
På rummet
- Trädgårdsmöbler
- Lekplats för barn
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia?
Ett komplett kök finns på Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia. - ❓
Tillåter Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia husdjur?
Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia?
På Rocinha Santa Rita Casa De Campo Em Brasilia kan du utforska Brasílias viktigaste landmärken, inklusive Santuário Dom Bosco (6 km), Pontão do Lago Sul (7 km) och Brasilias TV-torn, som finns inom 15 minuters bilresa.